Мовні версії сайту: Мова: Українська Русский English

Політичний i зовнішньоекономічний
консалтинг

Відвідайте нашу групу в Facebook

Про нас

KievStratPro (Strategic forecasting & Promotion) – компанія, котра надає комплекс консалтингових послуг з двох основних напрямів:

Консалтинг у галузі зовнішньоекономічної діяльності та просування бізнесу

Політичний консалтинг і стратегічне прогнозування

Наша команда складаєтья із професіоналів-практиків із різних сфер діяльності, котрі мають великий досвід роботи і змогли на практиці апробувати й вдосконалити безліч своїх знань та умінь. Якщо ви амбіциозний політик чи безнесмен, котрий бажає досягти нових успіхів у своїй професіональній діяльності – команда KievStratPro може стати Вашим надійним партнером і допоможе в Вашому просуванні до нових цілей.

Наши послуги

Політичний консалтинг – надаємо комплекс послуг із консультування та медійного просування політичних партій і организацій, окремих политиків на усіх етапах їх діяльності, у тому числі починаючи від етапу створення, підготовки програми, формування ключових позицій і меседжів, вибору основної аудиторії і так далі.

Товари, з котрими ми вже працюємо

Скачать PDF

Зовнішньоекономічний консалтинг – надаємо послуги з просування продукції на зовнішні ринки, а також внутрішній ринок України, допомого в пошуку потенційних партнерів для бізнесу, потових клієнтів, інвесторів і об'єктів інвестування.

Медійне просування­ клієнтів, направлене на підвищення рівня­ їх впізнавання і рейтингів, протидія чорному піару­ у ЗМІ та формування стратегії захисту, співпраця з блогерами, журналістами, експертами, політологами.

Забезпечуємо юридичний супровід компаній в Україні.

Маємо великий досвід организації всіляких іміджевих заходів: круглих столів, форумів, презентацій як політичного так и економічного характеру.

Вас цікавить політичний і зовнішньоекономічний консалтинг?

Відвідайте нашу групу в Facebook

Наша команда

Андрій Бузаров — адвокат, публіцист, політичний аналитик і сходознавець, політолог-міжнародник. Член національного союзу журналістів України (з 2013 р.). Член громадських рад при комітеті з іноземних справ Верховної Ради України та при Міністерстві іноземних справ України. Член комитету з міжнародних зв'язків Національної асоціації адвокатів України.

Facebook Андрей Бузаров
Биография Андрей Бузаров

В'ячеслав Шутенко — економіст, політичний оглядач, підприємець, консультант з просування експорту. Має багаторічний досвід роботи у сфері зовнішньоекономічної діяльності в державних і приватних організаціях.

Facebook Вячеслав Шутенко
Закрыть биографию
Фото Вячеслав Шутенко

Шутенко В’ячеслав Ігорович — економіст, політичний оглядач, підприємець. У 2010 році отримав диплом про вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

У серпні 2010 року прийняв присягу державного службовця та почав роботу у Головному управлінні економіки Житомирської обласної державної адміністрації на посаді провідного спеціаліста відділу зовнішніх зносин. За 3 роки роботи на державній службі декілька разів був підвищений по посаді.

Нагороджений грамотою за сумлінну працю та високі досягнення у роботі.

В серпні 2013 року закінчив роботу у адміністрації на посаді заступника начальника управління зовнішніх зносин-начальника відділу інвестиційної діяльності Департаменту економіки, торгівлі та міжнародних відносин Житомирської ОДА у зв’язку із вступом на перший курс Дипломатичної академії України при МЗС України. Включений до складу Вченої ради Академії.

У 2015 році закінчив Академію, отримав диплом магістра зовнішньої політики з відзнакою за напрямом «Економічна дипломатія». Нагороджений грамотою за активну участь у житті академії та відмінне навчання.

Закінчив ряд додаткових курсів з підвищення кваліфікації, в тому числі закордонних, з питань зовнішньої політики та міжнародної безпеки. Серед них: Літня школа НАТО в Чеській Республіці, Польський Інститут дипломатії ім. Ігнація Яна Падеревського в Республіці Польща.

З жовтня 2015-го року займається підприємницькою діяльністю. Автор ряду блогів та статей на політико-економічну тематику. Дає коментарі для теле, радіо та інтернет ЗМІ у якості економіста та політичного оглядача.

Віталій Власюк — к.ю.н., адвокат, керуючий партнер юридичної фірми «єПраво» та адвокатського об’єднання «Твін Лоєрс», викладач з міжнародного права та права Ради Європи, заступник голови Комітету з міжнародних зв’язків Національної асоціації адвокатів України.

Владислав Власюк — адвокат, співзасновник "єПраво" та "Твін Лоєрс" (наразі перебуває на державній службі).

Закрыть биографию

Власюк Віталій Вікторович — к.ю.н., адвокат, керуючий партнер юридичної фірми «єПраво» та адвокатського об’єднання «Твін Лоєрс», викладач з міжнародного права та права Ради Європи, заступник голови Комітету з міжнародних зв’язків Національної асоціації адвокатів України. Активний учасник низки громадських ініціатив: заступник голови Громадської ради при АРМА, засновник та голова ГО "Асоціація з пошуку та повернення активів", надає адвокатські послуги pro bono (зокрема, у сферах протидії булінгу та вирішення проблеми паркування).


Власюк Владислав Вікторович — адвокат, співзасновник "єПраво" та "Твін Лоєрс" (наразі перебуває на державній службі).

Олексій Бебель — адвокат, в минулому керівник прес-служби та інших структурних підрозділів Генеральної прокуратури України.

Facebook Алексей Бебель
Закрыть биографию
Фото Алексей Бебель

Бебель Олексій Олександрович народився 09 серпня 1974 року в місті Керчі АР Крим.

У 1996 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Із 1996 року по 2004 рік працював у органах прокуратури Полтавської області на посадах слідчого, начальника відділу нагляду за додержанням і застосуванням законів прокуратури області, прокурором Великобагачанського та Кременчуцького районів.

З 2004 року по 2010 рік працював у Генеральній прокуратурі України. У цей час обіймав посади начальника прес-служби та начальником управління захисту інтересів держави.

З 2010 по 2011 рік працював на посадах заступника та першого заступника прокурора Одеської області.

Протягом 2012 – 2013 років працював у Генеральній прокуратурі України начальником управління міжнародного співробітництва та зв’язків.

У грудні 2013 року звільнився із органів прокуратури.

На даний час працює адвокатом.

Олександр Вишневський — економіст, аналітик, кандидат економічних наук, експерт в сфері економіки і стратегічного управління. Радник в Торгово-промисловій палаті України. Старший науковий співробітник в Інституті економіки промисловості Національної академії наук України. Голова Ради респондентів при Державній службі статистики України.

Тарас Семенюк — експерт медіа та антикризових комунікацій, індивидуальный підхід до створення репутаційних стратегій.

Facebook Тарас Семенюк
Закрыть биографию
Фото Тарас Семенюк

Тарас Семенюк — магістр соціальних комунікацій і соціології Григоріанського университету в Римі

Співзасновник SHORT.MEDIA

Журналіст видання «Європейська правда».

Продюсер Euronews Ukraine.

Журналіст-міжнародник і кореспондент «5 каналу» і ТРК «Україна» в Італії.

Любить створювати проекти з нуля.


Вивчає та досліджує на практиці політичні комунікації.

Цікавиться мистецтвом і класичною музикою.

Андрій Лепейко — досвідчений бізнесмен. Консультант з питань стратегічного управління, фінансового менеджменту та розвитку бізнесу

Facebook Андрей Лепейко
Закрыть биографию
Фото Андрей Лепейко
LIEPIEIKO ANDRII

Personal information

Date of Birth 26/12/2021

Place of Birth Ukraine

Citizenship Ukrainian

Marital status: Married

Employment history

Present position since 01/09/2021

Head of the Shareholders’ Board, Soft Service Holding, Kyiv, Ukraine www.dekor.net

Main responsibilities:

 • Set strategy and vision, strategic goals
 • Approve budgets
 • Fund-raising
 • Team-building
 • General financial supervision

President, Soft Service Holding, Kyiv, Ukraine

06/02/2022 – 01/09/2021

Main responsibilities:

 • Develop and implement operational policies, strategic plans, and Annual Operating Plans
 • Operate the company within established policies, maintain a regular policy review process, and revise or develop policies
 • Ensure the company operates within approved budgets and operating plans
 • Keep abreast of issues which may significantly impact the company
 • Create and maintain an organizational environment that promotes positive staff morale and performance
 • Direct, motivate and maintain a competent, well-trained, flexible and responsive staff capable of meeting current and future needs
 • Develop and maintain an annual plan for the development and succession management.

04/09/2021 – 05/02/2022

Head of the IT-department, Soft Service Holding, Kyiv, Ukraine

01/02/2022 – 27/08/2021

Head of the Youth Organizations and High-School Trainer, Ingulets Iron Ore Enrichment Works (Ingulez GOK), Kryvij Rig, UkraineUkraine http://www.metinvestholding.com/

25/03/2022 – 21/01/2022

Engineer, Ingulets Iron Ore Enrichment Works (Ingulez GOK), Kryvij Rig, Ukraine http://www.metinvestholding.com/

Education

Said Business School, University of Oxford, 04-12.03.2008

Finance for Senior Executives, Certificate of participation

INSEAD, 04-12.03.2008

Certificate of participation in Finance for Executive Programme

Vocational school #44 in Kryvyy Rig, 1987-1988

Diploma of Mechanic

Professional Qualifications

Advanced computer skills, INSEAD Certificate, Finance for Executives Programme

Кирило Барашков — адвокат юрист-міжнародник, іноземний учасник Американської Асоціації імміграційних адвокатів, представник Національної Асоціації адвокатів України в Греції

Facebook Кирилл Барашков
Закрыть биографию
Фото Кирилл Барашков

Барашков Кирило Ігоревич 1980 року нарождения, уродженець м Київ. Адвокат юрист-міжнародник, іноземний учасник Американської Асоціації імміграційних адвокатів, представник Національної Асоціації адвокатів України в Греції.

Закінчив Київский національний економічний університет, з 2001 по 2009 рік працював на різних посадах в комерційних і громадських організаціях, з 2009 займається адвокатською діяльністю, спеціалізується на міжнародному приватному праві і захисті прав українських мігрантів за кордоном.


Має мережу представництв в ряді країн ЄС, США та Ізраїлі.

Володіє англійською та іспанською мовами.

Наші Партнери

Наші контакти

Вы можете зв'язатися з нами за телефоном, e-mail, або відвідати наш офіс у м. Київ.

Дізнайтеся більше про успіхи і новини компанії KievStratPro у нашій групі